Nabízená pozice

Možnost práce ve firmě Mondi Bupak s.r.o.

Název pozice Strojvedoucí zpracovatelského stroje
Oborová skupina Strojírenství a automobilový průmysl
Vaším úkolem bude Zodpovědnost za bezproblémový chod stroje, nastavení linky pro jednotlivé zakázky. Zajištění výrobních procesů. Komunikace s kolegy v pracovním týmu včetně mistrů výroby. Vedení menšího týmu (2-5 lidí). Třísměnný provoz, práce v riziku hluku.
Očekáváme Ochota a chuť pracovat a učit se novým věcem. Středoškolské vzdělání nebo střední odborné učiliště – technické zaměření výhodou. Zkušenosti s flexotiskem či výsekovým strojem je výhodou. Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatné rozhodování. Spolehlivost, flexibilitu. Znalost MS Office.
Nabízíme Zajímavé zaměstnání v příjemném prostředí v Českých Budějovicích. Možnost práce v přátelském kolektivu, skvělého šéfa – nejsme automotive. Práci na zcela nových strojích. Perspektivu neustálého rozvoje, vzdělávání, kariérní růst. Zázemí velkého mezinárodního koncernu. Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností. Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, 13. plat, věrnostní prémie, Sodexo Flexi pass card, příspěvek na dopravu, závodní stravování, příspěvky na dětské tábory, příspěvky na penzijní a životní pojištění, lékařská péče nad rámec zákona a mnoho dalších.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Místo výkonu:

Mondi Bupak s.r.o.
Papírenská 41
37052
České Budějovice, České Budějovice

Kontaktní osoba:

Mám zájem o poziciZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.