Nabízená pozice

Možnost práce ve firmě E.ON Česká republika, s. r. o.

Název pozice Stipendijní program
Oborová skupina Energetika
Vaším úkolem bude Náš stipendijní program je určen všem studentům technických a ekonomických vysokých škol, kteří to se studiem myslí vážně a rádi by po jeho dokončení našli uplatnění v energetické společnosti E.ON, která dlouhodobě patří mezi top zaměstnavatele v České republice. Rádi podporujeme studenty se zájmem o energetiku. Zajímá nás, jaké má student plány do budoucna a aktivně se snažíme jeho sny naplnit. Stipendistům nabízíme finanční podporu po celou dobu magisterského studia, dále možnost účastnit se pravidelných odborných setkání, vypracovat ve spolupráci se společností E.ON diplomovou práci a zároveň i získat pracovní zkušenosti.
Očekáváme - Studuješ 4. nebo 5. ročník technického či ekonomického oboru VŠ (do výběrového řízení se mohou hlásit studenti již ve třetím ročníku). - Jsi student ekonomického nebo technického oboru příbuzného oblastem podnikání společnosti E.ON. - Energetika je tvojí vášní a máš v plánu se tím směrem dál rozvíjet. - Tvé studijní výsledky jsou pro nás důležité, ale není to jediná podmínka pro získání stipendia. - Máš chuť se dále rozvíjet a pracovat na sobě.
Nabízíme - Měsíční finanční příspěvek 3 000 Kč na studium v průběhu akademického roku. - Možnost účastnit se setkání pořádaných společností. - Uzavření stipendijní smlouvy až na 20 měsíců. - Možnost pracovní stáže ve společnosti E.ON.
Místo výkonu:

E.ON Česká republika, s. r. o.
Františka Antonína Gerstnera 2151
37001
České Budějovice, České Budějovice


Mám zájem o poziciZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.