Nabízená pozice

Možnost práce ve firmě ACP Traductera, a.s.

Název pozice Software specialista
Oborová skupina Informační technologie
Vaším úkolem bude Každý den budete mít na starost podporu uživatelů, kteří využívají různé druhy SW aplikací. Budete školit nové zaměstnance a externí dodavatele buď osobně nebo formou online webinářů. Dále bude do vašich kompetencí spadat testování modelových situací týkajících se SW aplikací a navrhování nejefektivnějších řešení. Vaším úkolem bude také analýza a testování nových SW aplikací a ve spolupráci se zkušenými kolegy i návrh zpracování vybraných nových projektů.
Očekáváme Umíte pracovat s počítačem, internetem i s kancelářským balíkem MS Office? Rychle se orientujete v novém uživatelském rozhraní a zajímají vás nové SW aplikace? Rádi hledáte inovativní a efektivní řešení a nevadí vám občasná práce v časovém presu? Mluvíte anglicky a nedělá vám problém psát e-maily a telefonovat v angličtině? Ano? Pak jste pro nás ten pravý.
Nabízíme Za svoji práci dostanete férovou mzdu s bonusy a věrnostními odměnami - skvělou práci rádi oceníme. Získáte odpovědnou pozici s možností profesního rozvoje. Čeká na vás přátelské prostředí a atmosféra rodinné firmy, kolegové vám vše ukáží a pomohou.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Požadované jazyky Angličtina
Plat 30000 Kč
Benefity příspěvěk na vzdělání a sport
Místo výkonu:

ACP Traductera, a.s.
Na Piketě 173
37701
Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec

Kontaktní osoba:

Mám zájem o poziciZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.