Nabízená pozice

Možnost práce ve firmě Teplárna České Budějovice, a.s.

Název pozice Provozní mechanik (směnový provoz)
Oborová skupina Elektrotechnika
Oborový směr Výroba a opravy elektrotechnických zařízení
Vaším úkolem bude Diagnostika a vyhodnocení závad, oprava a údržba měřících a regulačních technologických celků, orientace v technické dokumentaci, spolupracuje při opravách, montážích a seřizování jednotlivých částí technologie, montuje a zkouší řídící a ovládací prvky.
Očekáváme vyučen nebo úplné střední vzdělává - obor elektromechanik, vyhláška č. 50/78 Sb. §6, řidičský průkaz skupiny B, komunikativnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost
Nabízíme práce ve stabilní a ekonomicky silné městské společnosti, zajímavá práce s viditelnými výsledky, zkušený a přátelský tým, po zapracování nadstandardní bonusový program (pololetní prémie, flexipassy, nadstandardní zdravotní péče, příspěvek k důchodovému spoření), stravenky/příspěvek na stravování, možnost dalšího profesního rozvoje.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Délka pracovního poměru Neurčitá
Místo výkonu:

Teplárna České Budějovice, a.s.
Novohradská 32
37001
České Budějovice, České Budějovcie

Kontaktní osoba:

Mám zájem o poziciZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.