Nabízená pozice

Možnost práce ve firmě VŠE PRO TISK s.r.o.

Název pozice Obchodní specialista
Oborová skupina Obchod a marketing
Oborový směr Zákaznický servis
Vaším úkolem bude Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, vše tě naučíme. Co u nás budeš mít na starosti: Budeš radit, prodávat, pečovat o svěřené zákazníky a zároveň vyhledávat nové. Budeš nositelem odborných znalostí a poskytovatelem prvotřídní služby. Budeš představovat novinky, prezentovat naše služby a informovat zákazníky o akcích. Budeš se vzdělávat a sledovat trendy na trhu tisku. Budeš pracovat s informačním systémem. Občas pojedeš za svými zákazníky autem.
Očekáváme Co musíš splňovat: Cítíš se v obchodě jako ryba ve vodě. Dokážeš pracovat samostatně a je na tebe spolehnutí. Umíš si zorganizovat svůj čas a svěřené úkoly. Máš dokončenou alespoň střední školu. Umíš srozumitelně komunikovat s lidmi.
Nabízíme Zajímavou práci v dobře zavedené písecké firmě. Odpovídající ohodnocení za tvou práci. Stravenky, mobil s neomezeným voláním a 3 sick days. Pravidelnou pracovní dobu = čas na tvé koníčky. Fajn kolektiv, kurzy a školení pro tvůj další posun a seberealizaci. Krásnou novou kancelář a výbornou kávu. Práci kousek od centra města, MHD i parkoviště jen pár kroků.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Místo výkonu:

VŠE PRO TISK s.r.o.
Budějovická 416
39701
Písek, Písek

Kontaktní osoba:

Mám zájem o poziciZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.