Nabízená pozice

Možnost práce ve firmě Ledax o.p.s.

Název pozice Kaplice: Zdravotní sestra/bratr - domácí zdravotní péče
Oborová skupina Zdravotnictví a farmacie
Vaším úkolem bude Za klienty budete dojíždět do jejich domovů a tam jim poskytovat zdravotní péči. Mezi nejčastější úkony patří sledování fyziologických funkcí, převazy ran a dekubitů, cévkování, aplikace injekcí či odběry biologického materiálu a ošetřování stomií / PEG. Klientům také provádíme ošetřovatelské rehabilitace. Součástí vaší práce bude i vedení potřebné dokumentace, kterou ale můžete dokončit v klidu doma. Spolupracovat budete s ostatními sestřičkami, vrchní sestrou a ve spojení budete i s ošetřujícími lékaři našich klientů.
Očekáváme Neobejdete se bez způsobilosti k výkonu povolání bez odborného dohledu dle § 3 odst. 1 zákona č. 96/2004 Sb. Denně budete využívat řidičský průkaz sk. B, je nutné tedy být aktivním řidičem/řidičkou. Samozřejmostí by pro vás měla být znalost ošetřovatelských postupů. Lidský přístup a vaše bezúhonnost je pro nás při práci s klienty na prvním místě. Pracovat budete v týmu s dalšími zdravotními sestřičkami, proto oceníme týmového ducha.
Nabízíme Pohodlí práce na poloviční úvazek. Dostatek volného času díky práci pouze přes den a 5 týdnům dovolené. Zázemí zavedené společnosti. Služební vůz k využití i na cesty do/z práce. Flexibilitu v pracovní době – nutné papírování můžete dodělat doma. Vzdělávání abyste se i nadále mohl/a rozvíjet. Podporu v krizových situacích. Nechybí stravenkový paušál, supervize a přátelský kolektiv. Práci na poloviční úvazek, zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou Mzdu v odpovídající výši – od 17 500 Kč Místo výkonu práce je Kaplice.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Plat 17500 Kč
Místo výkonu:

Ledax o.p.s.
Gen. Fanty 25
38232
Kaplice, Český Krumlov

Kontaktní osoba:

Mám zájem o pozici