údaje o firmě

Urban Survival s.r.o.

Představení společnosti

Naše společnost se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem.
Realizujeme řadu netradičních projektů vlastních nebo klientských, a to především v oblasti rezidenční a občanské výstavby. Zároveň připravujeme vlastní rozsáhlé dlouhodobé projekty v rámci konverze historického areálu, kde plánujeme výstavbu objektů pro bydlení, kulturu, sport, ubytování, stravování zemědělskou – rostlinnou i živočišnou výrobu a druhotné zpracování. Vracíme do regionu tradice, v souladu s kvalitním urbanismem, který je v úzkém propojení s přírodou.
Nedaleko Kestřan provozujeme Golf resortu Písek s restaurací Ovčín  s kapacitou 100 míst pro posezení uvnitř restaurace a dalšími 50 místy pro venkovní posezení na kryté terase, z které je krásný výhled na část golfového hřiště, ale i daleké okolí. Nabízíme možnost uspořádání firemních akcí, svateb, oslav a jiného. Provozujeme 18 jamkové golfové hřiště.

Školám nabízíme

  • Workshopy/Exkurze

Urban Survival s.r.o.
IČO: 27146278Sídlo firmy:

Dlouhá 704/18
11000, Praha
Praha


Adresa provozovny:

Kestřany 70
39701, Kestřany
Písek


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Workshop pro žáky ZŠ s firmou Urban Survival s.r.o. Gastronomie, hotelnictví a turismus, Stavebnictví, geodézie a kartografie, Tělesná kultura, tělovýchova a sport Kestřany Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.