údaje o firmě

Union Grid s.r.o.

Představení společnosti

 

Společnost Union Grid nabízí své služby zákazníkům od roku 2014. Zabýváme se především výstavbou a projektováním distribučních trafostanic, kabelových vedení, rozvoden a venkovních vedení vysokého a velmi vysokého napětí ( VN,VVN). Naše služby jsou založeny na know-how zkušeného týmu 150+ pracovníků a vysoké kvalitě poskytnutých služeb s důrazem na bezpečnost práce. Společnost Union Grid s.r.o. je rovněž vlastníkem dceřiné společnosti Energetika Servis vyrábějící ocelové konstrukce pro potřeby distribučních vedení nízkého napětí (NN), vysokého napětí (VN), velmi vysokého napětí (VVN) a dalších specializovaných ocelových konstrukcí pro energetiku a průmysl. Společnost Union Grid s.r.o. je rovněž vlastníkem dceřiné společnosti EG.D Montáže, s.r.o., která se specializuje na elektromontážní práce na hladině NN a VN.

Projekty - zabýváme se projekční činností pro oblast rozvoden, trafostanic, optických tras, kabelových a venkovních vedení VN a VVN v souladu se zadáním stavby ve všech potřebných stupních projektové dokumentace. Realizace - Zabýváme se realizací elektromontážních a stavebně-montážních prací na trafostanicích, rozvodnách a vedeních (kabelových, vzdušných) vysokého i velmi vysokého napětí, včetně optických tras. Realizační tým včetně technické podpory tvoří celkem 150 pracovníků.

Práce u nás

- Práci ve stabilní silné české společnosti

- Pohodový tým kolegů, kteří vám pomohou se zaškolením

- Příjemné pracovní prostředí

- Refferal bonus za doporučení nového zaměstnance

- 5 týdnů dovolené

- Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

- Mobilní telefon

- Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu

- Reálnou možnost osobního rozvoje a vzdělávání

- Každodenní pestrou a dynamickou práci

- Po ukončení zkušební doby motivační příspěvěk

  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

Union Grid s.r.o. již dnes spolupracuje s Akademií řemesel na Zeleném pruhu formou přednášek, exkurzí, odborných praxí, sponzorské smlouvy.

Dále spolupracujeme se Střední školou strojní a elektrotechnickou v Českých Budějovicích formou prezentací,přednášek, exkurzí, odborných praxí

Union Grid s.r.o.
IČO: 03508617Sídlo firmy:

Václavské náměstí 846/1
11000, Praha
Hlavní město Praha


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
elektromontér Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika České Budějovice Ano Více