údaje o firmě

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Veletrhy práce 2024

Vážení návštěvníci,
vítejte na našem firemním profilu. Jsme hrdí, že jsme součástí této významné události pořádané Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeskou hospodářskou komorou.

Základní informace o naší společnosti a nabízených pozicích naleznete níže na tomto webu, nebo rovnou navštivte naše firemní stránky.

Těšíme se na setkání s vámi a na možnost ukázat vám, jaké pracovní pozice máme k nabídce.
Přijďte osobně na veletrh práce ve středu 17. dubna 2024 v Českých Budějovicích od 9:00 do 15:00.
Více o projektu na https://www.veletrhy-prace.cz/

Představení společnosti

LEPŠÍ PRÁCE - VAŠE BUDOUCNOST

Jsme česká personální společnost. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlosti rozhodování. Rosteme spolu s vámi a také díky vám– našim uchazečům a klientům.

Jste-li zaměstnavatel, bude nám ctí najít vám kvalitnízaměstnance. Jste-li uchazeč, rádi vám nabídneme LEPŠÍ PRÁCI.

Působíme v celé České republice. Naše stávající pobočky dnes můžete navštívit v Chebu, Tachově, Plzni, Rokycanech, Berouně, Liberci, Praze, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Jihlavě, Brně a Ostravě. 

 

ZNALOST PRACOVNÍHO TRHU

Jsme neustále v pohybu a vždy blízko vás, našich klientů a kandidátů. Sledujeme aktuální dění na pracovním trhu a aktivně  podporujeme Váš rozvoj.

NAŠE PRÁCE JE O VÁS, O LIDECH

Žijeme svoji prací tím pravým smyslem. Víme jak důležitá je pro Vás naše klienty a kandidáty, a proto ji máme i v názvu.

HLEDÁME NOVÉ CESTY

Máme otevřené oči podpořené moderní inovativní technologií. Stále přemýšlíme o cestách, které nás spojují.

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT JAKO ZAMĚSTNANEC?

Pracovně právní vztah, který s Vámi uzavřeme je totožný jako u kmenového zaměstnance a totéž funguje u odměňování. Po celou dobu, kdy s námi pracujete, za Vás řádně odvádíme všechny zákonem stanovené odvody. Pracovní poměr u personální společnosti se samozřejmě započítává do Vašeho důchodu.

JISTOTA PRÁCE

Nabízíme Vám jistotu dlouhodobé spolupráce. Ihned poté, kdy nastoupíte, Vám platí pracovní smlouva. V případě, kdy budete s námi jako s Vašim zaměstnavatelem spokojeni a současně spokojeni s prací a pracovištěm, smlouvu Vám prodloužíme.

STABILITA A ZKUŠENOST

Naše personální společnost působí na pracovním trhu již od roku 2006. Naše projekty jsou stabilní a dlouhodobé, vaši práci u nás máte jistou. Nabídneme vám náhradní práci i v případě, kdy na Vašem stávajícím pracovišti bude práce nedostatek.

DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ

Těm z Vás, kteří máte stabilní bydliště daleko od místa pracoviště, nabídneme možnost dotace ubytování nebo jeho 100% úhrady. Pokud je pro Vás dojíždění do zaměstnání komplikované, pokusíme se zajistit svoz nebo spolujízdu. 

FINANČNÍ PODPORA

Pokud potřebujete pomoci s financováním Vašich potřeb, můžete čerpat zálohu na mzdu na základě naší interní směrnice, se kterou Vás při nástupu do zaměstnání seznámíme. Nabízíme vám také finanční poradenství prostřednictvím partnerské organizace.

ODBORNOST A VZDĚLÁVÁNÍ

Naše odborné školící a vzdělávací centra Vám umožní lehký vstup do zaměstnání. Záleží nám také na Vašem další růstu. Můžete se stát team leaderem, přijmout nabídku do kmenového vztahu nebo absolvovat další tréninky.

JSME TU PRO VÁS

Pokud potřebujete řešit problémy související s prací, není třeba jezdit do naší kanceláře. Naši koordinátoři jezdí pravidelně na jednotlivá pracoviště. 

VÝHODNÉ PODMÍNKY

U našich klientů je k Vám přistupováno stejně, jako ke kmenovému zaměstnanci. Díky benefitům, které jako společnost nabízíme, Vám dokážeme nabídnout dokonce podmínky zajímavější.

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
IČO: 29096481Sídlo firmy:

Štefánikova 18/25
15000, Praha
Hlavní město Praha


Adresa provozovny:

Lannova třída 135/34
37001, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Montážní dělník ve výrobě automobilových dílů Strojírenství a automobilový průmysl České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více