údaje o firmě

A. Schmied, s.r.o.

VELETRHY PRÁCE - NABÍZENÉ POZICE

Vážení uchazeči o práci,
vítejte na profilu naší firmy. Níže naleznete informace o naší společnosti i nabízených pozicích.
Podrobnější informace Vám rádi sdělíme v rámci online schůzky, která bude probíhat ve dnech konání veletrhu – 15. a 16. 6. 2021. Termín online schůzky je zapotřebí si předem zarezervovat.

Jak si rezervovat online schůzku?
Na této stránce si prohlédněte jednotlivé nabízené pozice a otevřete si tu, která vás zaujala tlačítkem „Více“.  Po seznámení se s pracovní pozicí si můžete zarezervovat termín přes tlačítko „Rezervovat termín online pohovoru“.
Pokud budete mít problém s rezervací, kontaktujte nás. V případě, že nemáte možnost online připojení, je možné si zarezervovat schůzku jako telefonický hovor.

Představení společnosti

A. Schmied je součástí rakouské společnosti Silhouette International, jednoho z nejvýznamnějších producentů výroby brýlí na světě. Firma se zaměřuje na vysoce kvalitní výrobu brýlí s vysokým podílem ruční práce. Vize, že se brýle mají změnit z pouhé optické pomůcky v módní doplněk, vede k požadavku na tvarově dokonalý design a nejvyšší kvalitu. Brýle vyrobené v Linci a v Trhových Svinech jsou v dnešní době k dostání přibližně ve 100 zemích světa. Jako jeden z předních světových odborníků v oblasti výroby brýlí klademe prostřednictvím svého sociálního postoje, respektu a ekologického jednání důraz na udržitelné hospodaření a odpovědnou činnost podniku.

Silhouette - Try it, wear it, love it

Jsme rodinným podnikem. Základem našich prémiových produktů je kvalita bez kompromisů a naše každodenní snaha o špičkové výkony ve všech oblastech a procesech. Naše hodnoty jsou férovost, otevřenost a týmový duch. Do našeho provozu v Trhových Svinech právě nyní hledáme nové zaměstnance, kterým nabízíme zajímavou práci ve stabilní společnosti.

A. Schmied, s.r.o.
IČO: 63271621


Sídlo firmy:

Husova 1113
37401, Trhové Sviny
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Výrobní dělnice Povolání bez oboru a mezioborová Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Seřizovač hydraulických lisů Strojírenství a automobilový průmysl Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Seřizovač vstřikolisů Strojírenství a automobilový průmysl Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Vedoucí (Mistr) - oddělení vstřikolisů Strojírenství a automobilový průmysl Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.