Aktuality

Výstava škol Vzdělání a řemeslo se neuskuteční, přesune se na příští rok

Výstaviště České Budějovice kvůli koronaviru odkládá listopadovou výstavu středních škol a učilišť Vzdělání a řemeslo. Ta se měla uskutečnit 5. - 7. listopadu 2020. Přesune se až na listopad 2021.

Vzdělání a řemeslo, největší třídenní přehlídka středních škol a učilišť v jižních Čechách, je v pořadí už 6. akce, kterou Výstaviště České Budějovice vlivem restriktivních opatření spjatých s koronavirem a mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví v letošním roce ruší.

„Bohužel i tuto akci, která má už 25letou tradici na českobudějovickém Výstavišti, jsme museli odložit z důvodů mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví. Mrzí nás to o to více, že výstava měla v posledních dvou letech velký nárůst pozornosti, a to jak ze strany vystavovatelů, tak i návštěvníků. Pevně věřím, že na tento trend se nám podaří navázat i v příštím roce,“ řekl předseda představenstva Mojmír Severin.

O výstavě Vzdělání a řemeslo: Pomoc orientovat se v nabídce středních škol, středního odborného vzdělávání  i učňovské školství nachází žáci osmých a devátých tříd, ale i jejich rodiče na výstavě VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO. Interaktivní výstava nabízí expozice škol nejen z Jihočeského kraje, některé z nich vystavují společně s významnými zaměstnavateli z regionu, se kterými dlouhodobě spolupracují.

Zdroj: Denik.cz

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.