Aktuality

Připravujeme další webináře pro karierové poradce

Asistenční centrum Impuls pro karieru a praxi 2 připravuje v současné době další webináře pro karierové poradce. Sledujte naši nabídku v sekci Plánované akce.

Podobně jako na jaře 2020 proběhla celá řada workshopů pro karierové poradce on-line, rozhodli jsme se i teď nečekat na příznivější období pro organizaci workshopů a pokračovat v realizaci workshopů formou webinářů.

Během února a jarních měsíců Vám nabídneme několik různých témat a věříme, že o ně bude takový zájem jako hned o první webinář, který proběhl 8.2. v aplikaci Teams. Ing Marek Pavlík Ph.D. vedl webinář na téma Podpora rozvoje osobního potenciálu a talentu u žáků a pro velký zájem je otevřen i druhý termín 1. 3. 2021.

V únoru připravujeme webináře na téma spolupráce mezi školou a rodinou s Mgr. Andreou Csirke a s ing. Kateřinou Málkovou na téma orientace na trhu práce pro karierové poradce.

Dalšími plánovanými lektory jsou PaedDr. Ivana Bečvářová Ph.D. ze vzdělávací společnosti Asteria centrum vzdělávání s.r.o. a Marta Uhlířová  - průvodkyně pro práci s hlasem.

Sledujte naši nabídku v sekci Plánované akce, kde naleznete další připravovaná témata a konkrétní termíny.

Máte-li tipy na lektory či témata, která by Vás zajímala, zašlete nám je na adresu rybarikova@jhk.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi na našich webinářích.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.