Aktuality

Impuls pro kariéru a praxi zprostředkovává nabídky brigád, praxí a volných pracovních míst

S pomalu odcházejícím jarem postupně přichází léto a s ním jsou často spojeny brigády, praxe a stáže, které firmy v tomto období nabízejí. Naše Asistenční centrum Impuls pro kariéru a praxi již dlouhodobě rozvíjí jihočeský trh práce a pomáhá tím regionálnímu propojování firem a škol. Tak neváhejte a prohlédněte si celý náš web a zjistěte, jaké možnosti nabízí.  

Pokud hledáte praxi, brigádu, stáž nebo jste v současné době nezaměstnaní a nabídka volných pracovních pozic je pro Vás aktuální, navštivte naši databázi firem a databázi volných pracovních pozic, kde naleznete širokou škálu nabídek přímo pro Vás. Hledáte praxi v nemocnici, práci ve strojírenství nebo chcete získat stipendijní podporu? To vše a mnohem více na www.impulsprokarieru.cz najdete. Stačí se jen porozhlédnou. Věříme, že každý najde to, co hledá.

Pokud jste naopak zástupce firmy a Vaše společnost umožňuje studentům získat brigády, praxe a stáže, neváhejte se registrovat na našem webovém portále v záložce Zaměstnavatelé a podpořte tak mladé talenty. Inzerovat můžete i volná pracovní místa, která díky nám můžete obsadit a rozšířit tak svůj pracovní tým. Zaregistrování je ZDARMA a trvá jen pár minut. Nyní je na registraci ten nejlepší čas. 😊

Díky všem Vašim nabídkám podpoříte nejen regionální trh práce, ale pomůžete studentům získat praxi a první zkušenosti z pracovního prostředí. Děkujeme, že společně s námi propojujete regionální školy s firmami!

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.