Aktuality

Chcete získat více přihlášek? Vrhněte se na on-line nábor

Zdá se, že výraz „online“ je ve školství stále častěji používaným slovem a kdo jej nepoužívá, je „out“. Střední školy, které naplno využívají internetový marketing mohou mít při náboru velkou výhodu.

„Již třetím rokem mají jihočeské střední školy možnost vylepšit si své šance u žáků devátých tříd aktualizací svého profilu na stránkách impulsprokarieru.cz.,“ říká Petr Rejnek, metodik odborného týmu asistenčního centra Impuls pro kariéru a praxi a dodává: „Kromě obecných informací o škole a jejich oborové nabídce si každá škola může svůj profil rozšířit o nabídku zájmové činnosti pro žáky, o volnočasových aktivitách, nabídce ubytování, či doplnit logo a fotogalerii.“

Webový portál www.impulsprokarieru.cz nabízí užitečné informace nejen žákům a jejich rodičům, ale obsahuje i nabídku workshopů pro výchovné poradce a vytváří prostor pro sdílení zkušeností mezi samotnými pedagogy.

„Kromě zmíněné databáze středních škol pracujeme i na databázi zaměstnavatelů, kteří nabízí praxi na svých pracovištích. To ocení zejména žáci odborných středních škol a učilišť. Situace kolem epidemie koronaviru nás však nutí se zamýšlet dál a přesun části aktivit do on-line prostředí se zdá být logickým vyústěním. Proto již nyní připravujeme další webináře pro výchovné poradce, společně se zaměstnavateli hledáme cestu, jak žákům nahradit praxi v době, kdy nebude možné jejich přítomnost na pracovišti. To jsou výzvy, která nás čekají a budeme rádi za jakékoliv podněty jak od škol, tak od zaměstnavatelů,“ uzavřel výčet nejbližších plánů Petr Rejnek.

 

Jak se může škola registrovat?

Krok 1: Zkontrolujte údaje o své škole

V databázi škol (https://www.impulsprokarieru.cz/databaze-skol) vyhledejte profil své školy, zkontrolujte uvedené informace. Pokud je vše v pořádku, máte hotovo. V opačném případě se stačí přihlásit.

Krok 2: Přihlášení ke školnímu účtu

Pod rámečkem s kontaktními údaji naleznete tlačítko „Přihlásit pro editaci“, zadejte své přihlašovací údaje a pokračujte v editaci profilu své školy. Pokud jste ztratili své přístupové údaje, použijte tlačítko „Zapomenuté heslo“. Když nemáte založený školní účet, nebo si nemůžete vzpomenout, jaký email jste použili, pokračujte dle instrukcí přes tlačítko „Ještě nemám účet a chci si ho založit“.

 

Něco se nepovedlo? Nevadí, zavolejte nám, nebo napište email, jsme tu pro Vás - kontakt naleznete na https://www.impulsprokarieru.cz/kontakty

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.