Kameramanem na zkoušku
Žáky ZŠ
Ve spolupráci s Jihočeskou televizí jsme připravili workshop pro žáky základních škol zapojených do soutěže T-Profi s názvem Kameramanem na zkoušku.Na co se můžou žáci těšit?
Představení JTV a jednotlivých profesí v tomto oboru, ukázka techniky, kterou JTV při své práci využívá, interaktivní část – zkouška profese – kameraman, redaktor v terénu.
O televizi
Jihočeská televize JTV a. s. je přímou pokračovatelkou jedné z prvních regionálních televizí v ČR GIMI a. s. Podle opakovaného peoplemetrového měření renomovanou agenturou Nielsen sleduje týdně její program přes 310 000 diváků. Je tak nesledovanější regionální televizí v rámci Asociace regionálních televizí v České republice. Mimo denní aktuální zpravodajství se věnuje v pravidelných magazínech a pořadech nejen kulturním a společenským událostem ale i všednímu životu v obcích a firmách v Jihočeském kraji.
Jihočeskou televizi vlastní společnost JTV a.s. Provozovatelem webového portálu je společnost JTV a.s. která je pro své diváky, čtenáře, obchodní partnery a inzerenty výlučným kontaktem pro jednání v Jihočeském kraji i mimo něj.
Kdy:
Kde:
Garant akce:
Registrace / Přihlášení:
Úterý 28.03.2023
12:00 - 14:00
12:00 - 14:00
Kde:
Hluboká nad Vltavou
Parkhotel
Parkhotel
Garant akce:

Beierová Veronika
Registrace / Přihlášení:
Akce proběhla
Vstupné na akci:
Zdarma