www.impulsprokarieru.cz :: Začínající podnikatelé na jihu Čech se mohou přihlásit do nové soutěže JIHOCZECH (18.07.2018 - 06:55)

Nacházíte se na: Úvod > Aktuality > Začínající podnikatelé na jihu Čech se mohou přihlásit do nové soutěže JIHOCZECH

‹‹ zpět

Začínající podnikatelé na jihu Čech se mohou přihlásit do nové soutěže JIHOCZECH

 

Ti co zvažují začít podnikat, hledají investory, kontakty či jen zkušenosti se mohou přihlásit do zcela nové soutěže Jihoczech.  Tento nový počin s podtitulem „soutěž nejen pro startupy“ připravil Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s partnery a chce jím podpořit všechny, kteří mají odvahu, zvažují podnikání a svou myšlenku chtějí převést v čin.

 

Soutěž byla vyhlášena na začátku měsíce října a všichni, kteří mají chuť se do ní zapojit se mohou přihlašovat nejpozději do 2. února a to prostřednictvím formuláře na stránkách www.jihoczech.cz. Do soutěže se mohou přihlásit jak studenti jihočeských vysokých a vyšších odborných škol, tak i všichni další, kterým je víc jak 18 let a mají podnikatelský nápad.

 

Jihoczech je celistvý program. Po zaslání nápadu bude účastník zařazen do soutěže. V té době se již může účastnit odborných seminářů, které se v Jihočeském vědeckotechnickém parku realizují. Po vyhodnocení všech témat budou vybraní účastníci osloveni a dostanou k dispozici svého konzultanta. Ten s nimi připraví reálný podnikatelský záměr, který bude prezentován před hodnotící komisí, ve které zasednou i investoři.

 

Garantem programu „Jihoczech – soutěž nejen pro startupy“ se stal Jihočeský kraj. 

 

Partnery projektu jsou: Československá obchodní banka, a.s. pobočka České Budějovice, Moore Stephens s.r.o., CzechInvest, regionální kancelář pro Jihočeský kraj, Jihočeská hospodářská komora, Jaip o.p.s.,  Technologické centrum Písek s.r.o., Business for Breakfest Česká republika, s.r.o.  Mediálním partnerem projektu je rádio Kiss.

 

Konkrétní termíny, harmonogram a zároveň ceny, které budou udělovány, naleznete na webu www.jihoczech.cz.


Logo
Jihočeská hospodářská komora Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů Jihočeský kraj

Copyright © 2017 Impuls Pro Kariéru | Vytvořilo Inizio